Ünlü İngiliz Şef, restoran işletmecisi ve girişimci Jason Atherson, Arnold & Son’ın marka elçileri arasına katıldı. 2011’de Mayfair’da öncü restoranı ‘Pollen Street Social’ın açtığından bugüne, Jason fırtına hızıyla yemek dünyasını ele geçirdi ve dünyanın dört bir yanında, üçü Michelin yıldızlı on dört restoran daha açtı.

Yüksek saatçilik ve yüksek yemekçilik, her ikisi de sonsuz bir mükemmellik ve zarafetin peşinde koşuyor. Yalnızca temel bir ihtiyacı karşılamaya çalışmıyor, üstün seçkinlik ve ayrıntılara yönelik inanılmaz bir tutkuyla hedeflerine ulaşıyor. Her iki alanın da nihai hedefi, keyif adına duyguları harekete geçirmek.

Jason kendine Instrument Koleksiyonundan ikonik Time Pyramid modelini seçti. Bu saat geçmiş ile şimdiki an, miras ile modern yaratıcılık arasındaki bağı mükemmel bir biçimde sembolize ediyor. Time Pyramid markanın tarihsel genlerini bünyesinde taşırken bir o kadar da müstesnalığını ve eşsiz yapısını koruyor. İşte bu şekilde, Jason’ın algıladığı ve hayata geçirdiği yüksek yemekçilik dünyasını temsil ediyor.