D Saat ve Mücevherat Ticaret A.Ş., Haziran 2013’te, Doğuş Grubu’nun lüks hizmetlerine, yüksek saatçilik ve mücevherat kulvarını eklemek amacıyla kuruldu.

D Saat ve Mücevherat, dünyanın önde gelen yüksek saatçilik, saat aksesuarları, mücevherat ve kişisel aksesuar markalarının, ülkemizdeki seçkin saat mağazalarına dağıtımını gerçekleştiriyor. Ayrıca, D Saat ve Mücevherat, temsil ettiği markaları, İstinyePark’ta ve Marmaris’te D-Hotel Maris’te bulunan Quadran Luxury Timepieces mağazalarında ve İstinyePark’ta bulunan Hublot Boutique’de tüketicilere ulaştırıyor. Ülkemizdeki saat ve mücevher koleksiyonerlerine ve meraklılarına, alanında öncü ve yenilikçi ürünler sunuyor. Ayrıca deneyimli ve profesyonel satış danışmanları, dünya standartlarının üzerinde kalitedeki bir atmosferde, tutku ile bağlanacakları tasarımları, ülkemiz ziyaretçilerinin de beğenisine sunuyor. Satış süreçlerinde, ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı ön planda tutan D Saat ve Mücevherat, satış sonrası hizmetlerde de Teknik Servis Merkezi ile kusursuz müşteri memnuniyeti yaratmayı ilke edinmiştir.

Firmanın portföyünde, Arnold&Son, Bell&Ross, Breitling, Hublot, Tag Heuer ve Vacheron Constantin gibi dünyanın önde gelen İsviçre saat markaları, Alman kasa ve winder üreticisi Döttling ve Fransız mücevher markası Messika yer almaktadır.

Öte yandan, Quadran Luxury Timepieces mağazalarının kurumsal dergisi olan Quadran Culture’da yüksek yaşam dünyasından, saat ve mücevher konularından en son haberleri sunuyor.

D Saat ve Mücevherat firma profili için tıklayınız.

Quadran Luxury Timepieces

Quadran Luxury Timepieces Butikleri, dünyanın önde gelen lüks saat, saat aksesuarları, mücevher ve kişisel aksesuarlarını koleksiyoner ve meraklılarına sunar.

Quadran Culture

Quadran Culture dergisi, Quadran Luxury Timepieces mağazalarının üç ayda bir yayınlanan lüks yaşam içerikli dergisidir.

Luxury Academy İstanbul

Ayrıcalıklı deneyim, hizmet ve ürün sunan “Lüks Elçileri” yetiştirmek üzere kurulan kar amacı gütmeyen bir oluşumdur. Sadece satış temsilcileri değil, satış destek, satış sonrası hizmetler ve merkez ofis çalışanları da katılım gösterebilir.